0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Russia Premier League
FC Krasnodar
۷
۲
FK Khimki
Finished
۲۱:۳۰
  International Clubs AFC Champions League, Group D
Al-Sadd
۴
۰
AL Ain FC
Finished
۱۹:۳۰
AL Nassr FC
۲
۰
Foolad Mobarakeh Sepahan SC
Finished
۲۲:۳۰
  Greece Super League 1
Olympiacos Piraeus
۳
۰
Asteras Tripolis
Finished
۲۲:۰۰
PAOK Thessaloniki
۱
۱
Atromitos Athinon
Finished
۲۰:۳۰
  USA USL, Championship
Reno 1868 FC
۳
۲
Tacoma Defiance
Finished
۰۶:۰۰
  International Clubs Copa Libertadores, Group B
Club Guarani
۴
۱
CA Tigre
Finished
۰۶:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
Hamburger SV
۲
۱
Fortuna Dusseldorf
Finished
۲۱:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۱
۱
1. FC Nuremberg
Finished
۲۱:۰۰
  Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor
۱
۱
Goztepe SK
Finished
۲۱:۳۰
  Colombia Primera B, Apertura
CD Atletico Huila
۲
۱
Barranquilla FC
Finished
۰۰:۴۵
Bogota FC
۲
۱
Union Magdalena
Finished
۰۵:۳۵
  Netherlands Eerste Divisie
Jong Psv Eindhoven
۱
۲
FC Eindhoven
Finished
۲۱:۱۵
Helmond Sport
۰
۱
FC Volendam
Finished
۲۱:۱۵
Go Ahead Eagles
۰
۳
Jong Ajax Amsterdam
Finished
۲۳:۳۰
Roda JC Kerkrade
۴
۰
FC Dordrecht
Finished
۲۳:۳۰
  England Championship
شهر کاونتری
۳
۲
Queens Park Rangers
Finished
۲۳:۱۵
  Germany Bundesliga
Bayern Munich
۸
۰
Schalke 04
Finished
۲۳:۰۰
  Portugal Primeira Liga
Famalicao
۱
۵
SL Benfica
Finished
۲۲:۳۰
  France Ligue 1
Olympique Lyonnais
۰
۰
Olympique Nimes
Finished
۲۳:۳۰
  Netherlands Eredivisie
VVV Venlo
۱
۱
FC Utrecht
Finished
۲۲:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Okzhetpes Kokshetau
۲
۲
FK Kaspyi Aktau
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey 1. Lig
Eskisehirspor
۰
۰
Adanaspor
Finished
۲۰:۳۰
  Wales Cymru Premier
Aberystwyth Town FC
۳
۱
Flint Town United FC
Finished
۲۳:۱۵
  Ukraine Premier League
SC Dnipro-1
۱
۲
FC Mariupol
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
Botafogo FR RJ
۱
۰
CR Vasco DA Gama RJ
Finished
۰۲:۳۰
  Czech Republic FNL
FC Vysocina Jihlava
۱
۱
SK Lisen
Finished
۲۰:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
JK Piraaja Tallinn
-
-
Raasiku FC Joker
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Croatia 1. HNL
HNK Sibenik
۳
۲
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۲۰:۳۰
  Cyprus 1st Division
Ermis Aradippou
۰
۱
Olympiakos Nicosia
Finished
۲۰:۳۰
  Serbia Superliga
FK Vojvodina
۲
۰
FK Radnik Surdulica
Finished
۲۰:۳۰
  International Womens Euro, Qualification Group D
Czech Republic
۰
۰
Poland
Finished
۲۰:۴۵
  Denmark 2nd Division, Pulje 2
Naestved BK
۲
۰
HIK Hellerup
Finished
۲۱:۰۰
  Austria 2. Liga
Young Violets FK Austria Wien
۲
۴
Grazer AK 1902
Finished
۲۱:۰۰
FC Wacker Innsbruck
۰
۰
FAC Wien
Finished
۲۱:۰۰
SK Vorwarts Steyr
۰
۳
KSV 1919
Finished
۲۱:۰۰
FC Dornbirn 1913
۱
۱
SK Austria Klagenfurt
Finished
۲۱:۰۰
SK Rapid Wien II
۱
۱
FC Juniors OO
Finished
۲۱:۰۰
SV Lafnitz
۲
۲
SKU Amstetten
Finished
۲۲:۵۵
  International Womens Euro, Qualification Group C
Faroe Islands
۰
۶
Northern Ireland
Finished
۲۰:۳۰
Norway
-
-
Belarus
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Czech Republic Krajsky prebor
SK Batov 1930
-
-
Karlovice-Karolinka
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga North, Group South
BSV SW Rehden
۰
۱
Werder Bremen II
Finished
۲۱:۰۰
VfL Wolfsburg II
۳
۲
HSC Hannover
Finished
۲۱:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 2
Japs/47
-
-
Valtti
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Ireland Premier Division
Derry City
۰
۰
ST Patricks Athletic
Finished
۲۱:۱۵
Sligo Rovers
۰
۱
Bohemians Dublin
Finished
۲۳:۱۵
  Switzerland Challenge League
FC Thun
۲
۲
FC Stade LS Ouchy
Finished
۲۱:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۳
۲
FC Winterthur
Finished
۲۲:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
ZFC Meuselwitz
۱
۴
BSG Chemie Leipzig
Finished
۲۱:۳۰
  Norway Amateur U19 Interkrets
Eidsvold TF
-
-
Funnefoss/Vormsund U19
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Ireland First Division
Athlone Town
۲
۱
Cobh Ramblers
Finished
۲۳:۱۵
Bray Wanderers
۳
۰
Longford Town
Finished
۲۳:۱۵
Galway United FC
۱
۰
Wexford
Finished
۲۳:۱۵
University College Dublin
۱
۳
Drogheda United FC
Finished
۲۳:۱۵
Shamrock Rovers II
۰
۲
Cabinteely FC
Finished
۲۳:۱۵
  Belgium First Division A
Royal Charleroi SC
۳
۱
K Beerschot VA
Finished
۲۳:۱۵
  International Womens Euro, Qualification Group I
Montenegro
۱
۳
Ukraine
Finished
۲۲:۳۰
  France National
Football Bourg-En-bresse Peronnas 01
۳
۳
US Boulogne
Finished
۲۲:۳۰
FC Villefranche-Beaujolais
۰
۳
SC Bastia
Finished
۲۲:۳۰
FC Sete 34
-
-
Red Star FC
Cancelled
۲۲:۳۰
US Concarneau
۱
۱
US Quevilly-Rouen Metropole
Finished
۲۲:۳۰
FC Bastia Borgo
۱
۱
Le Mans FC
Finished
۲۲:۳۰
اورلینز
۱
۱
SC Lyon
Finished
۲۲:۳۰
US Creteil-Lusitanos
۱
۰
Stade Olympique Choletais
Finished
۲۲:۳۰
US Avranches
۲
۱
Stade Briochin
Finished
۲۲:۳۰
  Belgium First Division B
RWD Molenbeek 47
۰
۱
Lommel SK
Finished
۲۲:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
SK Slavia Prague
۵
۱
FK Teplice
Finished
۲۲:۳۰
  Austria Amateur WTA Osaka, Japan Women Singles
Kremser SC
-
-
SCU Kilb
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Austria Amateur Kärnten Unterliga Ost
SV Ruden
-
-
Austria Klagenfurt 1B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga East
Wiener Sport-Club
۱
۰
1. Wiener Neustadter SC
Finished
۲۲:۰۰
FCM Traiskirchen
۳
۱
Wiener Viktoria
Finished
۲۲:۰۰
ASV Drassburg
۱
۲
SC Team Wiener Linien
Finished
۲۲:۰۰
  Denmark 1st Division
FC Helsingoer
۳
۰
Vendsyssel FF
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Tirol
SV Hall
۰
۴
FC Kitzbühel
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Centre
FC Wels
۱
۵
SC Weiz
Finished
۲۱:۳۰
Union Vocklamarkt
۰
۲
Wolfsberger AC (A)
Finished
۲۱:۳۰
USV Allerheiligen
۳
۰
SC Kalsdorf
Finished
۲۱:۳۰
FC Gleisdorf 09
۴
۰
SV Spittal/Drau
Finished
۲۱:۳۰
Deutschlandsberger SC
۳
۳
WSC Hertha
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Landesliga Steiermark
TUS Heiligenkreuz
-
-
SV Lafnitz II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SV Wildon
-
-
ESV Hitthaller St Michael
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Kärntner Liga
ATSV Wolfsberg
-
-
VST Voelkermarkt
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Egypt Premier League
Haras EL Hodood
۳
۲
Enppi Club
Finished
۲۰:۳۰
Aswan FC
۱
۰
Zamalek SC
Finished
۲۲:۳۰
  Poland I Liga
MKS Arka Gdynia
۴
۰
Miedz Legnica
Finished
۲۰:۱۰
  Poland Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko Biala
۱
۴
Rakow Czestochowa
Finished
۲۰:۳۰
Wisla Krakow
۰
۳
Wisla Plock
Finished
۲۳:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
FC Holon Yirmiyahu
-
-
Hapoel Marmorek FC
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۰
  Russia Moscow Championship
Trudovye Reservy-2
-
-
Rosich-2
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Simulated Reality League Bundesliga SRL
FC Bayern Munich Srl
۲
۲
FC Schalke 04 Srl
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Brisbane Capital League 2
Logan Metro FC
-
-
Clairvaux SC
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Simulated Reality League Ligue 1 SRL
Olympique Lyonnais Srl
۱
۳
Olympique Nimes Srl
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Brisbane Premier League Reserve
Centenary Stormers
-
-
Brisbane Knights
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
  Australia Brisbane Capital League 2 Reserve
Logan Metro Reserves
-
-
Clairvaux Reserves
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Malatyaspor Srl
۱
۲
Goztepe Srl
Finished
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
Krasnodar Srl
۳
۰
FK Khimki Srl
Finished
۰۹:۳۰
  South Africa Premier League, Relegation/Promotion
Ajax Cape Town FC
۰
۲
Black Leopards
Finished
۱۷:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Group H
Libertad Asuncion
۰
۲
Boca Juniors
Finished
۰۴:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Group A
CSD Independiente Del Valle
۵
۰
CR Flamengo RJ
Finished
۰۴:۳۰
Barcelona SC
۱
۲
CD Junior FC
Finished
۰۶:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie C, Group B
Londrina EC PR
۱
۰
EC Sao Jose RS
Finished
۰۳:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Group G
Defensa Y Justicia
۳
۰
Delfin SC
Finished
۰۲:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Group D
SAO Paulo FC SP
۲
۲
CA River Plate (ARG)
Finished
۰۲:۳۰
  Peru Primera Division, Apertura
Universidad Cesar Vallejo
۲
۰
Sport Boys Association
Finished
۰۱:۰۰
FC Carlos Stein
۱
۱
Atlético Grau
Finished
۲۰:۳۰
EM Deportivo Binacional
۲
۱
Deportivo Llacuabamba
Finished
۲۲:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Group F
Racing Club Avellaneda
۰
۱
Club Nacional De Football
Finished
۰۰:۳۰
  Mongolia Premier League
Ub Mazaalainuud
-
-
Athletic 220
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Floresti
-
-
FC Dinamo Auto
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
CSF Speranta Nisporeni
-
-
FC Sheriff Tiraspol
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  International Womens Euro, Qualification Group E
Finland
-
-
Portugal
Cancelled
۲۰:۳۰
Cyprus
-
-
Scotland
Cancelled
۲۰:۳۰
  Romania Liga 1
AFC Chindia Targoviste
۱
۳
AFC Hermannstadt
Finished
۱۹:۳۰
AFC Astra Giurgiu
۰
۲
FC Cfr 1907 Cluj
Finished
۲۲:۳۰
  Bulgaria First Professional League
FC Tsarsko Selo Sofia
۱
۲
Pofc Botev Vratsa
Finished
۲۰:۱۵
PFC Montana 1921
۳
۱
PFK Botev Plovdiv
Finished
۲۲:۳۰
  Germany 3. Liga
1. FC Kaiserslautern
۰
۱
SG Dynamo Dresden
Finished
۲۰:۱۵
  International Womens Euro, Qualification Group H
Belgium
۶
۱
Romania
Finished
۲۰:۰۰
Croatia
۱
۱
Switzerland
Finished
۲۰:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
Sevilla FC
۲
۱
Athletic Bilbao
Finished
۲۰:۰۰
CD Eldense
۲
۰
Yeclano Deportivo
Finished
۲۲:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 1
Sexypoexyt
-
-
Toeoeloen Taisto
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Club Latino Espanol
-
-
Herto
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
KaPa Kapylan Pallo
-
-
HPS
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Portugal Segunda Liga
Uniao Desportiva Oliveirense
۲
۱
FC Penafiel
Finished
۱۹:۳۰
GD Chaves
۰
۰
Varzim SC
Finished
۲۰:۳۰
UD Vilafranquense
۰
۴
CD Feirense
Finished
۲۱:۳۰
  International Clubs AFC Champions League, Group C
Sharjah FC
۴
۲
AL Duhail SC
Finished
۱۹:۳۰
AL Taawoun FC
۰
۱
Persepolis FC
Finished
۲۲:۳۰
  United Arab Emirates Arabian Gulf League
Fujairah FC
-
-
FC Baniyas
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
Hatta SC
-
-
Al-Wasl FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
AL Jazira
-
-
AL Dhafra Scc
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  International Womens Euro, Qualification Group A
Russia
۰
۱
Netherlands
Finished
۱۸:۳۰
Kosovo
۲
۰
Estonia
Finished
۲۱:۳۰
Slovenia
۳
۱
Turkey
Finished
۲۲:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
Acs Dacia Unirea Braila
-
-
CS Viitorul Ianca
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
CS Balotesti
-
-
CS Concordia Chiajna II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Russia Saint-Petersburg U21 Championship
Sdyushor Zenit St. Petersburg
-
-
Izhorets Inkon U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kolomyagi (Sh 357) U21
-
-
Sh N2 Vo Zvezda U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SSH Petrogradskogo Rayona Dinamo
-
-
SSh Vyborzhanin-Gorod
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Romania سری6، لیگ سوم
Unirea Bascov
-
-
Csm Flacara Moreni
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 8
AS Fortuna Becicherecu Mic
-
-
CSC Ghiroda SI Giarmata Vii
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 7
Acs Viitorul Selimbar
-
-
ACS Minerul Costesti
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 9
Unirea Dej
-
-
ACS Industria Galda
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  International Womens Euro, Qualification Group G
Serbia
۰
۲
France
Finished
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید